• 5% sleva na vše
  • 99% položek dodáme do 48 hodin
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
  • Otevřeno PO-PÁ 7:00 až 18:00, SO 8:30 až 12:00

 

 

Aktuality

Slevové akce, možnosti uplatnění kuponů, nejnovější katalogy, zajímavosti a aktuality ze světa jezdectví i chovatelství.

Zde naleznete přehled našich slev a možnosti uplatnění slevových kuponů.


 

 

Víte, co jsou pony-games? Hlavně velká zábava! Přijďte se o tom přesvědčit 2.6.2018 do Martinic, kde si zároveň můžete prohlédnout náš nový sortiment zaměřený právě na Pony Games. Více o této v ČR zatím prakticky neznáme sportovní disciplíně najdete zde.

 

 


 
 
 
 

Opět je tu výstava Kůň 2017 v Lysé nad Labem! Od pátku 15. 9. až do neděle 17. 9. se na vás těšíme v našem HeapCo stánku! Máme pro vás spoustu novinek a k tomu navíc speciální výstavní ceny. Tak se stavte, rádi vás uvidíme.

 

 


chov-drubeze-a-kraliku

 

 

  Připravili jsme pro vás nový katalog s těmi nejlepšími pomůckami pro chov drůběže a králíků.

 

 

 


nezamrzne-napajecky

 

 

  Jaké jsou možnosti nezámrzných napáječek? Všechny je najdete zde.

 

 

 


katalog-chovatelskych-a-stajovych-potreb

 

 

 

  Podívejte se náš nový katalog 2016

 

 


Jedeme na výstavu kůň 2016

Navštivte s námi ve dnech 23. až 25. září mezinárodní výstavu Kůň 2016 v Lysé nad Labem. 

Prodejní stánek HeapCo naleznete jako vždy hned u hlavní brány výstaviště.

 


 

teChagro 2016

Ve dnech 3.-7. dubna 2016 budeme prezentovat naše novinky na zemědělském veletrhu TECHAGRO v Brně. Najdete nás v hale A2, stánek číslo 28. 

Čtěte více:

 


 

VÁNOCE 2015

 
Děláme vše proto, abychom Vám zpříjemnili nakupování během aventu. Zjistěte více o našich vánočníh slevách, víkendové dopravě 
zdarma či prosincové otevírací době na této stránce.
 
 
 

kun 2015 lysa nad labem

Kůň 2015 - tam HeapCo nesmí chybět

Již tradičně se na vás těšíme u našeho stánku s jezdeckými a chovatelskými potřebami na výstavišti v Lysé - hned u hlavní brány. Letos jsme navíc zvětšili prostory stánku, aby se nám tam vešlo ještě více skvělých věcí. Díky tomu můžeme přivézt i naše zbrusu nové kolekce outdoorového a jezdeckého oblečení Kilpi a Litex. 

Jako vždy je u nás možné PLATIT KARTOU.

Těšíme se na vás! :)

 

 


 

katalog 2015

Nový katalog jezdeckých potřeb

1.9.2015

Nový katalog je platný od platný od 1. 9. 2015 a ceny v něm uvedené jsou platné k tomuto datu. Využijte slev při nákupu na e-shopu. Katalog můžete prohlédnou či stáhnut zde. Sortiment tohoto katalogu můžete nalézt například kategoriích: Jezdecké potřeby, stájové potřeby, potřeby pro koněelektrické ohradníky, a v dalších... V katalogu naleznete také krmné žlaby, napajedla, repelenty a vše pro likvidaci a hubení hmyzu nebo držáky lizu.

katalog pro chov skotu

 

Heap Co 2000, s. r. o. sponzorem canicrossu v Dobříši

19.4.2015

Heap Co 2000, s. r. o. sponzorovalo další ročník canicrossu pořádaného pod záštitou Pesoklubu Dobříš v neděli 19. 4. Krásné počasí přilákalo na akci mnoho závodníků i diváků. Vítězům gratulujeme. Výtěžek celé akce připadl útulku pro psy v Dobříši. Jsme rádi, že jsme mohli přispět na dobrou věc. Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout zde.

 jarní kurýr - fotogalerie

Jarní kurýr

21.3.2015

Orientační závod a jízda zručnosti. Byli jsme u toho. Nejen jako sponzoři, ale i jako přímí účastníci! Reprezentoval nás valach Heros, který hrdě nesl pod sedlem naše logo. A jak to všechno probíhalo?  To (včetně fotogalerie) uvidíte zde.
 

15% sleva

 

 

Slevový kupon - 15% sleva na objednávku

Na galavečer Koně na Žofíně, který se konal v sobotu 28.2.2015, jsme připravili mnoho slevových kuponů na 15% slevu na objednávku. Pokud kupon máte, stačí do poznámky u objednávky opsat slevový kód z kuponu.

Upozorňujeme, že slevu počítáme z maloobchodní ceny a kupon je platný do 30.4.2015.

 

 

 poděkování

Jubilejní 10.000 objednávka na novém eshopu.

8.12.2014

Jubilejní 10 000. objednávka z nového eshopu byla celá zdarma a přidali jsme i malý dáreček. Děkujeme vám všem!

katalog pro chov skotu

Nový leták Chovatelské potřeby

14.10.2014

Co v něm najdete? Potřeby pro chov drůbeže, králíků, ovcí a koz. Leták je platný od 8. 10. 2014 a ceny v něm uvedené jsou platné k tomuto datu. Využijte slev při nákupu na e-shopu. Katalog si můžete prohlédnout či stáhnout zde. Sortiment tohoto letáku můžete nalézt například v kategoriích: chov drůbeže, chov králíků, chov ovcí a koz a dalších.


VLL kůň 2014

Kůň 2014 v Lysé nad Labem

11.9.2014

I letos se účastníme výstavy Kůň 2014 v Lysé nad Labem. Přijďte nás navštívit do našeho stánku, který je již tradičně hned u hlavní brány. Více informací o výstavě najdete zde:

katalog pro chov skotu

Potřeby pro chov skotu

11.9.2014

Nový katalog Potřeby pro chov skotu. Naleznete zde např. potřeby pro telata, krmné žlaby a napáječky, značení skotu a celou řadu stájových pomůcek. Katalog si můžete stáhnout zde.
Více na e-shopu v kategoriích: odchov telat, napájení skotu, péče o paznehty, a dalších


VLL kůň 2014

Kůň 2014 v Lysé nad Labem

11.9.2014

I letos se účastníme výstavy Kůň 2014 v Lysé nad Labem. Přijďte nás navštívit do našeho stánku, který je již tradičně hned u hlavní brány. Více informací o výstavě najdete zde:

nové čtyřnohé přírůstky ve výběhu

Věrnostní program Calibra

15.7.2014

Dalmatinka Laura superpremiovégranule Calibra prostě "žere"a hlídá si i svou věrnostní kartu.I ona ví, že 7+1 ZDARMA se vyplatí! Více informací o dlouhodobém věrnostním programu Calibra získáte zde.


katalog-ohradniky

Aktuální katalog potřeb pro ohradníky a pastvu a také pro boj proti hmyzu

25.5.2014

Tento leták je platný od 1. 5. 2014 a ceny v něm uvedené jsou platné k tomuto datu. Využijte slev při nákupu na e-shopu. Katalog můžete prohlédnou či stáhnut zde. Sortiment tohoto katalogu můžete nalézt například kategoriích: Elektrické ohradníky, Čabraky a masky, a dalších... V katalogu naleznete také krmné žlaby, napajedla, repelenty a vše pro likvidaci a hubení hmyzu nebo držáky lizu.


nové čtyřnohé přírůstky ve výběhu

Nové přírůstky ve výběhu Heap Co

20.4.2014

Už jste se byli podívat na naše zvířata? Ve výběhu, který máme okolo budovy, nám ke kozičce přibyl ještě kozlík a ovečka.  Kromě toho, že jsou to úžasná zvířata, na ohradě vám můžeme i přímo ukázat správné zapojení elektrického ohradníku.


Heap Co 2.000, s.r.o sponzorem III. roční Podbrdského canicrossu.

Barevný lak na kopyta? Aprílový žert.

2.4.2014

Možná jste zaznamenali, že jsme 1.4. 2014 začali prodávat barevný lak na kopyta. Byl to ovšem jen aprílový žertík, takže nic takové v nabídce nemáme. Nutno podotknout, že ZATÍM nemáme, protože kdo ví, co nám rychle se vyvíjející trendy v jezdectví přinesou... Zapojte se do diskuse na našem facebooku se svými nápady na rozšíření našeho sortimentu. :)


Pour féliciter


stánek Lysá nad Labem

Sleva pro návštěvníky stánku na výstavě Kůň roku 2013

25.9.2013

Děkujeme za návštěvu našeho výstavního stánku v Lysé na Labem v době konání výstavy Kůň roku 2013. Věříme, že jsme vás nabídkou potěšili. Pokud jste si vyzvedli letáček Sleva 15% a poštovné zdarmaneváhejte s objednáním. Akce platí do konce listopadu 2013 a vztahuje se na všechno zboží z naší maloobchodní nabídky.


Heap Co 2.000, s.r.o sponzorem III. roční Podbrdského canicrossu.

Heap Co 2.000, s.r.o sponzorem III. roční Podbrdského canicrossu.

11.9.2013

Heap Co 2.000, s.r.osponzorovalo III. roční Podbrdského canicrossu. Akce se náramně vydařila a věříme, že si ji všichni zúčastnění užili. Vítězům gratulujeme! :)


kolesa Endurance

Národní vytrvalostní závody v Kolesách

4.9.2013

Ve dnech 23.8.-24.8.2013 proběhly národní vytrvalostní závody v Kolesách, které  jsme měli tu čest sponzorovat. Zajímají-li vás výsledky nebo další doplňující informace, nebo  chcete-li si prohlédnout fotky z akce, navštivte stránky www.endurance-kolesa.cz.


holinka Bekina

Holinky Bekina

28.8.2013

Blíží se sychravé, blátivé podzimní počasí. Vybavte se pohodlnými boty, do kterých Vám nenateče! Náš tip jsou holinky Bekina. Oproti běžným holinkám jsou pohodlnější a odolnější. Spolehlivě udrží Vaše nohy v suchu a teple. Špička i pata je vyztužená, materiál odolá i silným mrazům. Kvalitní zpracování, které vydrží :-)


sokol

Žlaby a misky KANGURO

26.8.2013

Nevíte, co s volným víkendem? Jakožto každoroční sponzor vás Heap Co zve na III.ročník  Podbrdského canicrossu! Přejďte se svým psem 8.září do Dobříše a zažijte nevšední sportovní zážitky.  Více informací najdete zde.


dásmká bezpečnsotní vesta LadyFlex

Dámské bezpečnostní vesty

5.8.2013

Dámy! Máte problémy si vybrat bezpečnostní vestu tak, aby vám seděla? U nás si konečně vyberete! Rozšířili jsme pro vás nabídku bezpečnostních vest o dámskou bezpečnostní vestu Protecto LadyFlex. Tato vesta je vytvarována tak, aby v ní i jezdkyně měly dostatek prostoru přes hrudník a umožňuje tak i ženám jezdit bezpečně i pohodlně zároveň.


žlaby a misky KANGURO

Žlaby a misky KANGURO

13.5.2013

Gumové krmné misky na zem a gumový závěsný žlab značky KANGURO v nábídce. Tyto výrobky se vyznačují robustností a jsou nezávadné (je ;možné je používat v potravinářství).


Euro-Guard

Německé ohradníky EURO GUARD

12.4.2013

Německá značka spolehlivých a silných elektrických ohradníků EURO GUARD zařazena do nabídky. Jde o řadu kombinovaných, bateriových(s možností napájení 230V) a síťových přístrojů.


B.A.R.F. Company

Mražené maso a masové směsi B.A.R.F.

8.4.2013

Nyní u nás zakoupíte mražené maso a masové směsi se zeleninou od firmy B.A.R.F. Company a to vše v potravinářské kvalitě. Chutné a přirozené krmivo pro vaše psí miláčky.