E-shop funguje ve standardním provozu. Objednávky s osobním odběrem pouze po předchozí úhradě, výdejní doba: Po-Pá 7:00 - 16:00. Více zde.
Menu
Domů Mimořádné opatření

Mimořádné opatření


Vážení zákazníci,

z důvodu šíření nákazy koronavirem jsme byli nuceni zavést mimořádné opatření a omezit zavedený způsob prodeje i osobní odběr zboží. Z preventivních důvodů jsme dočasně uzavřeli prodejnu v Žebráku.

Dobrou zprávou je, že můžete i nadále objednávat přes e-shop a že zůstává zachovaný i osobní odběr na výdejním místě ve firmě v Žebráku.

V případě osobního odběru vám bude předem uhrazené zboží vydáno na výdejní rampě prodejny v Žebráku. Při vyzvednutí je bezpodmínečně nutná rouška! 
Výdejní doba: po - pá  7:00 - 16:00 hod.


Pro nejjednodušší a nejrychlejší realizaci objednávky doporučujeme platbu přes On-line platební bránu GoPay, která umožňuje přímou platbu kartou nebo okamžitou úhradu z bankovního účtu ve vaší bance. V okamžiku zaplacení máme informaci o úhradě a zásilku můžeme hned odeslat nebo připravit k vyzvednutí.

Další možnost úhrady je bankovní převod. Zašleme vám zálohovou fakturu s údaji pro platbu a po připsání částky na náš účet, zboží odešleme. Vzhledem k nouzovým opatřením, kdy šetříme lidské zdroje, se doba odeslání může prodloužit.
Dotazy volejte na telefon 311 533 336 nebo pište na obchod@heapco.cz.

Věříme, že se nám společně podaří celou situaci co nejlépe zvládat.
Děkujeme za pochopení.

Ing. Hana Hrdličková
ředitelka společnosti
tel. 724 051 020
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací