• 5% sleva na vše
  • 99% položek dodáme do 48 hodin
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
  • Otevřeno PO-PÁ 7:00 až 18:00, SO 8:30 až 12:00

 

 

Naši partneři

Partneři Heap Co - máme rádi koně, medvědy a taky naše partnery, které proto podporujeme.  Ať už vás zajímají koňské závody, hipoterapie nebo třeba medvědi z Točníku, určitě se na naše partnery mrkněte.

Chceme být něco víc, než jen obchod s jezdeckými, stájovými a chovatelskými potřebami. Proto jsme rádi, že vás můžeme podporovat při vašich úžasných aktivitách, které pořádáte se zvířaty a pro zvířata. V této záložce vás budeme informovat o všech zajímavých projektech, které podporujeme.

Pesoklub Dobříš Pesoklub Dobříš, o.s. je sdružení lidí, kteří mají rádi psy, chtějí s nimi smysluplně trávit svůj volný čas a též chtějí pomoci psům opuštěným a ztraceným nebo týraným. Hrad Točník Heap Co mimo jiné také podporuje projekt Medvědi na hrad, který si dal za cíl obnovit tradici medvědína na hradě Točník. Vzali jsme si na starost vybudování elektrického oradníku kolem medvědích výběhů. Endurance ride Pyskočely 2014 ...je vytrvalostním závodem koní. Soutěže obtížností hobby, Z, L, S, ST. ale také mistrovství středočeské oblasti jak juniorských, tak seniorských jezdců. Jezdecký klub Club F Příbram Neznáte Club F Příbram - Kozičín? Pak vězte, že se věnují hlavně hipoterapii a pořádají řadu akcí pro děti včetně dětí tělesně postižených.

Naši dodavatelé

De Heus a.s. - výrobce krmiv Energys® Mezinárodně působící rodinná firma, která vyrábí vysoce kvalitní krmiva, premixy a koncentráty pro zvířata a to hlavně hlavně krmné směsi, premixy a minerální doplňky pro skot a koně. VVS Verměřovice s.r.o. Krmiva pro koně Premin. Všechny se skládají z pečlivě vybraných komponent. Každá surovina je prověřena systémem zajištění kvality, který je pravidelně certifikován v rámci ISO 9001 a HACCP. DROMY Krmné doplňky pro koně a psy. Produkty se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, které zvířatům poskytují přesně to, co potřebují. Farnam (ANIMAL CENTRAL, SPOL. S R.O.) Nabízíme vysoce kvalitní produkty s ověřenou funkčností. Farnam je absolutní jednička na americkém trhu s 60.letou tradicí. Všechny produkty jsou testované na přítomnost zakázaných látek AromaFauna Aromaterapeutická kosmetika a aromaterapeutické preparáty, které pomohou nejen zvířatům, ale i pro lidi, především děti, které tolik touží mít čtyřnohého přítele na pomazlení. LitexČeský výrobce sportovního oblečení s více než 20ti letou tradicí. Mimo jiné i výrobce českého jezdeckého oblečení. Moderní střihy, technologie a svoboda pohybu - to je jezdecké oblečení Litex.