Omlouváme se za prodloužení omezeného provozu naší prodejny v Žebráku. E-shop funguje ve standardním provozu.
Výdej objednávek je v době: Po-Pá 7:00 - 16:00 a So 8:30 - 12:00  Více zde.
Menu
Domů Přírodní dezinfekce prostředí

Přírodní dezinfekce prostředí

Pro hygienu a dezinfekci celé domácnosti je ideální kombinace čištění AROMA SANITOLEM a dezinfekce FAUNA DESINF.
Tyto přípravky se výborně hodí i pro úklid klecí, pelíšků a chovatelských potřeb domácích mazlíčků.

AROMA SANITOL
aromaterapeutický čistící přípravek, který se používá naředěný s vodou, ne primárně jako dezinfekce. Obsahuje terpenické složky a je navíc obohacen o thymol, který působí proti virům.
Je proto ideální pro omývání všech povrchů v domácnosti i pro čištění zvířecích příbytků. Pomáhá udržovat prostředí čisté, příjemně vonící a zbavené mikrobů. Dezinfekční účinek je zaručen i díky použitému pomerančovému a tymiánovému oleji. Ani vyšší koncentrace nedráždí sliznice. Pomerančový olej, z hlediska technického, lze označit i jako vynikající rozpouštědlo. Univerzální čistič AROMA SANITOL je vyrobený z éterických olejů, lihu a emulgátorů. Jinými slovy surovin, které se nachází běžné použití i při výrobě kosmetiky. Všechny použité suroviny vykazují vynikající biologickou odbouratelnost, čímž z AROMA SANITOLU dělají i jedinečný ekologický přípravek.
 
FAUNA DESINF
Lihový dezinfekční přípravek vhodný k lokální dezinfekci i celoplošné aplikaci. Použité éterické oleje z tymiánu, čajovníku, hřebíčku a levandule mají dezinfekční účinky. Navíc krásně provoní domácnost.
Je ideální pro následnou dezinfekci a aplikuje se na omyté povrchy postřikovačem a již se neomývá. Přípravek sice nemá testy prokazující přímo účinnost proti současnému coronaviru COVID-19, nicméně tento virus není proti běžným dezinfekčním prostředkům odolný.
Dle provedených laboratorních vyšetření je tento neředěný přípravek při době působení 5 minut nebo po zaschnutí baktericidní, fungicidní i virucidní (tzn. hubí viry), s dostatečnou rezervou v dezinfekčním působení.
Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) je pro dezinfekci dostačující přípravek obsahující 75 % alkoholu, dle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA (CDC) je pro dezinfekci rukou dostačující 60 % alkoholu. Toto kritérium přípravek FAUNA DESINF splňuje, a navíc obsahuje éterické oleje taktéž známé působením proti virům (tymiánový, hřebíčkový, čajovníkový).
Kombinace čištění AROMA SANITOLEM a desinfekce FAUNA DESINF je ideální pro hygienu a dezinfekci celé domácnosti, ale i klecí, příbytků a chovatelských potřeb při chovu domácích zvířat.

DESIVIR
Směs éterických olejů s desinfekčním účinkem. Tento úžasný olejíček obsahuje opravdu ty nejúčinnější éterické oleje, co se antimikrobiálního působení týče.
Skořice, pelargonie, čajovník, tymián a dobromysl – to jsou nepřátelé virů, bakterií i plísní. Laboratorním vyšetřením byla ověřena vysokou účinnost těchto éterických olejů proti bakteriím E. coli a Staphylococcus aureus.
Eukalyptus navíc pozitivně působí na naše dýchací cesty. Dalšími pomocníky jsou uklidňující levandule nebo proti stresu působící bazalka. 
Použití: Používáním směsi éterických olejů se vytváří prostředí nevhodné pro přežívání virů a bakterií. Vhodná je pro difuzéry, nebulizéry i aromalampy, můžete ji i nakapat na ubrousek nebo k tomu určené dřevěné předměty, ze kterých se budou účinné látky postupně uvolňovat.
 
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací