E-shop funguje ve standardním provozu. Objednávky s osobním odběrem pouze po předchozí úhradě, výdejní doba: Po-Pá 7:00 - 16:00. Více zde.
Menu
Domů Kůň Kosmetika repelenty aromaterapie Sada k péči o koňská kopyta HOOFINOL

Sada k péči o koňská kopyta HOOFINOL

Novinky
Značka:
Aromafauna
Katalogové číslo:
376019000
1 114,00 Kč
skladem
ks
Informace o produktu

Sada pro kompletní péči o kopyta koní.

HOOFINOL na kopyta RAPID 50 ml je lihový přípravek s širokým spektrem účinku určený k desinfekci kopyt koní, použitelný k denní péči o kopyta. Osvědčil se u kopyt koní trpících hnilobou. Při akutní „vlhké“ hnilobě dochází během několika dní k zasušení a zastavení procesu změny rohoviny. Líh a éterické oleje působí proti širokému spektru bakterií a plísní.

HOOFINOL CARE 30 ml - Přípravek hustší konzistence v dávkovacím aplikátoru vhodný pro péči o kopyta trpící hnilobou. Po očištění a odstranění změněné rohoviny aplikujeme do kopytní rýhy. Díky lanolinu do postižené oblasti neproniká vlhkost a dobře se uvolňují účinné molekuly přítomných éteric­kých olejů.

HOOFINOL BALM 500 ml - Řidší přípravek pro denní péči o kopytní stěnu, zlepšuje stav rohoviny a její pružnost, chrání ji proti vysychání a praskání. Éterické oleje brání rozvoji bakterií či plísní.

Poznámka veterináře: Tento přípravek pro koně se velmi osvědčili při ošetřování podlomů či jiných ran, ošetření kůže korunky a patek či při ošetřování suchých kopyt poníků. Éterické oleje navíc působí jako dezodorant odpuzující hmyz.

Dotaz na produkt

Máte dotaz k produktu?

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací