Menu
Domů Stáj Podestýlka dezinfekce Dezinfekční přípravek na prostředí FAUNA Desinf

Dezinfekční přípravek na prostředí FAUNA Desinf 100ml

Značka:
Aromafauna
Katalogové číslo:
532660150
102,00 Kč
skladem
ks
Informace o produktu

FAUNA Desinf je výborný dezinfekční přípravek vhodný pro chov domácích mazlíčků a drobných zvířat k lokální dezinfekci předmětů, klecí, vnitřků terárií, dezinfekci podestýlky atd.

Lihový dezinfekční přípravek vhodný k lokální i celoplošné aplikaci. Použité éterické oleje z tymiánu, čajovníku, hřebíčku a levandule mají dezinfekční účinky. Navíc krásně provoní domácnost. Přípravek obsahuje 60% alkoholu.

Dodává se v balení 100 ml s aplikátorem a k doplnění desinfekčního přípravku v balení 500 ml a 1000 ml s bezpečnostním uzávěrem.

Použití: Pomocí rozprašovače aplikujte přiměřené množství přípravku na předměty. Pro lepší působení dezinfekce doporučujeme po jeho aplikaci ošetřené předměty vložit do plastikového sáčku a uzavřít nebo folií přikrýt, aby nedošlo k příliš rychlému odpaření přípravku. Přípravkem ošetřete 2x týdně celou plochu a zakryjeme přikrývkou. Po aplikaci neomývejte! Při ošetření pohovky, postele či koberce zároveň omezíte výskyt roztočů či spor plísní, které mohou působit jako alergeny.

Doporučení veterináře: Přípravek je vhodný pro dezinfekci podestýlky, vnitřků terárií, klecí drobných zvířat. Využitelný je také jako dezinfekce drobných poranění.

FAUNA DESINF použijte také při výskytu hot spotů, kdy si zvíře škrábe a líže svědivé místo, a díky následné bakteriální infekci dochází k rozvoji bolestivé mokvavé rány. Éterické oleje působí na široké spektrum bakterií, olej z hřebíčku navíc tlumí bolest.

Tip: Přípravek se osvědčil i v boji s alergií na roztoče. Ti se jak známo mohou v obrovském množství nacházet v čalounění nábytku, kde mají vynikající životní podmínky. Přípravkem ošetříme celou plochu a zakryjeme přikrývkou. Provádíme 2x týdně.

Dotaz na produkt

Máte dotaz k produktu?

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací