Omlouváme se za prodloužení omezeného provozu naší prodejny v Žebráku. E-shop funguje ve standardním provozu.
Výdej objednávek je v době: Po-Pá 7:00 - 16:00 a So 8:30 - 12:00  Více zde.
Menu
Domů O nás

O firmě HeapCo

Od roku 1991 pro vás neustále rozšiřujeme sortiment jezdeckých a chovatelských potřeb pro koně a stáj, potřeby pro skot, ovce, kozy, prasata, drůbež a králíky i chovatelské potřeby pro psy a kočky. Neustále sledujeme trendy v těchto oborech a přinášíme vám novinky, které vám usnadní chov zvířat. Své produkty testujeme často sami nebo si ověřujeme jejich funkčnost u dlouhodobých zákazníků, kteří se s námi vždy rádi podělí o své zkušenosti. Díky tomu si můžeme být jistí, že prodáváme kvalitní a vyzkoušené zboží.

 

Historie

Naše firma zahájila činnost v roce 1991 jako prodejce potřeb pro chovatele dobytka, farmáře a drobné chovatele a postupně svoji činnost rozšířila o vlastní výrobu. Dodnes jsou naše vlastní výrobky, určené především pro chovatele dobytka, významnou exportní položkou.

V roce 2003 se firma přestěhovala do nově postaveného sídla společnosti a začala nabízet základní produkty pro chovatele koní a pro jezdce. Dalším mezníkem v historii firmy se stal rok 2006, kdy došlo k významnému rozšíření nabídky programu pro koně a jezdce.

Od vzniku speciálního oddělení s jezdeckými potřebami prošel sortiment i strategie velkými změnami. V současné době naše firma nabízí širokou škálu potřeb jak pro jezdce a koně, tak i chovatele skotu, ovcí, koz apod. Kromě jezdeckého oblečení, ohlávek, uzdeček, sedel a dalšího příslušenství u nás najdete i kompletní sortiment stájových potřeb (napáječky, žlaby, vidle, lopaty apod.), podkovářských potřeb a úplnou nabídku elektrických ohradníků pro pastevní výběhy a příslušenství k nim. Firma poskytuje kompletní poradenství a servis při výběru stájového zařízení a pro stavbu elektrických ohrad. Součástí prodejny je také oddělení westernu, kde si na své přijdou nejen příznivci tohoto stylu, ale westernové oblečení ocení i vyznavači country stylu.

Jako novinku zařadila firma v roce 2009 do svého programu i širokou nabídku pro čtyřnohé mazlíčky, žijící s jejich majiteli v domácnostech. Nejen pro pejsky a kočičky nabízíme zboží od pamlsků po oblečení do zimních dnů či pelíšky a hry k odpočinku.


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací