Menu
Domů O nás

O firmě HeapCo

Od roku 1991 pro vás neustále rozšiřujeme sortiment jezdeckých a chovatelských potřeb pro koně a stáj, potřeby pro skot, ovce, kozy, prasata, drůbež a králíky i chovatelské potřeby pro psy a kočky. Neustále sledujeme trendy v oboru a přinášíme vám novinky, které vám usnadní chov zvířat. Své produkty testujeme často sami nebo si ověřujeme jejich funkčnost u dlouhodobých zákazníků, kteří se s námi vždy rádi podělí o zpětnou vazbu. Díky tomu si můžeme být jistí, že prodáváme jen to, co má smysl.
 

Historie

Firma zahájila činnost v roce 1991 jako prodejce potřeb pro chovatele dobytka, farmáře a drobné chovatele a postupně svoji činnost rozšířila o vlastní výrobu. Dodnes jsou vlastní výrobky, určené především pro chovatele dobytka, významnou exportní položkou.
V roce 2003 se firma přestěhovala do nově postaveného sídla společnosti a dále rozšířila svůj sortiment o potřeby pro koně a jezdce.
Dalším mezníkem v historii firmy se stává rok 2006, kdy došlo k významnému rozšíření nabídky programu pro koně a jezdce.
Od vzniku oddělení s jezdeckými potřebami prošel sortiment i strategie velkými změnami. V současné době firma nabízí širokou škálu potřeb pro jezdce, koně i chovatele. Kromě jezdeckého oblečení, ohlávek, uzdeček, sedel a dalšího příslušenství zde najdete i kompletní sortiment stájových potřeb (napáječky, žlaby, vidle, lopaty apod.), podkovářských potřeb a úplnou nabídku elektrických ohradníků pro pastevní výběhy a příslušenství k nim. Firma poskytuje kompletní poradenství a servis při výběru stájového zařízení a pro stavbu elektrických ohrad.
Součástí prodejny je také oddělení westernu, kde si na své přijdou nejen příznivci tohoto stylu, ale westernové oblečení ocení i vyznavači country stylu.
Jako novinku zařadila firma v roce 2009 do svého programu i širokou nabídku pro čtyřnohé mazlíčky.


Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací