• 5% sleva na vše
  • 99% položek dodáme do 48 hodin
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
  • Otevřeno PO-PÁ 7:00 až 18:00, SO 8:30 až 12:00

 

 

O nás

Vše pro stáj - Heap Co 2.000, s.r.o., Žebrák

Potřeby pro koně a jezdce, pro chovatele dobytka, farmáře a drobné chovatele

V současnosti firma Heap Co 2.000, s.r.o., Žebrák (okr. Beroun) nabízí širokou škálu chovatelských potřeb pro stáj, jezdce, koně i chovatele. V nabídce našeho e-shopu kromě jezdeckého oblečení, ohlávek, uzdeček, sedel a dalšího příslušenství najdete i kompletní sortiment stájových potřeb (napáječky, žlaby, vidle, lopaty apod.), podkovářských potřeb a úplnou nabídku elektrických ohradníků pro pastevní výběhy a příslušenství k nim.

prodejna1prodejna2

Historie

Firma zahájila činnost v roce 1991 jako prodejce potřeb pro chovatele dobytka, farmáře a drobné chovatele a postupně svoji činnost rozšířila o vlastní výrobu. Dodnes jsou vlastní výrobky, určené především pro chovatele dobytka, významnou exportní položkou.

V roce 2003 se firma přestěhovala do nově postaveného sídla společnosti a dále rozšířila svůj sortiment o potřeby pro koně a jezdce.

Dalším mezníkem v historii firmy se stává rok 2006, kdy došlo k významnému rozšíření nabídky programu pro koně a jezdce.

Od vzniku oddělení s jezdeckými potřebami prošel sortiment i strategie velkými změnami. V současné době firma nabízí širokou škálu potřeb pro jezdce, koně i chovatele. Kromě jezdeckého oblečení, ohlávek, uzdeček, sedel a dalšího příslušenství zde najdete i kompletní sortiment stájových potřeb (napáječky, žlaby, vidle, lopaty apod.), podkovářských potřeb a úplnou nabídku elektrických ohradníků pro pastevní výběhy a příslušenství k nim. Firma poskytuje kompletní poradenství a servis při výběru stájového zařízení a pro stavbu elektrických ohrad.

Součástí prodejny je také oddělení westernu, kde si na své přijdou nejen příznivci tohoto stylu, ale westernové oblečení ocení i vyznavači country stylu.

Jako novinku zařadila firma v roce 2009 do svého programu i širokou nabídku pro čtyřnohé mazlíčky.