Menu
Domů Stáj Podestýlka dezinfekce Dezinfekční přípravek pro chovatele IVASAN Spray 500ml

Dezinfekční přípravek pro chovatele IVASAN Spray 500ml

Novinky
Katalogové číslo:
680510500
299,00 Kč
Na objednávku
ks
Informace o produktu

Kapalný dezinfekční prostředek účinný proti virům, bakteriím a plísním je určený pro potřeby veterinárních a chovatelských zařízení k přímému použití postřikem.

Přípravek je určený pro chovatele domácích zvířat k desinfekci a odstranění pachů z chovatelských pomůcek, misek, hraček, napáječek, přepravních boxů, klecí, pelíšků, terárií a kotců. Dále se používá k dezinfekci menších ploch povrchů a podlah.                                          Účinnost proti virům, bakteriím a plísním je prokázaná.
Přípravek neobsahuje chlor, je nehořlavý, bez barvy a zápachu. Při případném kontaktu přípravku s kůží domácích zvířat a peřím ptáků nepůsobí dráždivě.

IVASAN Spray nepoškozuje žádné materiály a je proto také vhodný k dezinfekci znečištěného nábytku, koberců, matrací a jiných materiálů, z nichž odstraňuje rovněž zápach. Ošetřené materiály nemění svou barvu, ani nejsou jinak poškozeny.

Ošetřením vznikne na povrchu tenká polymerová vrstva, která po předepsané expoziční době (minimálně 15 minut) eliminuje biologické znečištění (bakterie, viry, plísně, houby) na ošetřovaném povrchu, navíc tento ochrání až několik dní a snižuje riziko jeho opětovné kontaminace. Polymerovou vrstvu je možno po předepsané době působení odstranit opláchnutím vodou.

Složení:
Účinná látka: alkyl (C12-16) benzyl(dimethyl)amonium-chloridy – 0,025 g/100 g.  
Pomocná látka: PHMG – polyhexamethy­len guanidinhydrochlorid.

Přípravek má charakteristický dlouhotrvající antibakteriální (G+ a G- bakterie, bakterie tuberkulózy), antivirový a protiplísňový efekt. Dosud nebyla zaznamenána existence rezistentních zárodků.  

Návod na použití a dávkování:
Nastříkejte na zapáchající a znečištěná místa a nechte minimálně 15 minut působit. Ošetřené místo není nutno po aplikaci omývat nebo jinak ošetřovat. V případě, že vaše domácí zvíře znečistil přepravku nebo pelíšek, je dobré je před samotným mytím a praním nastříkat přípravkem IVASAN a nechat jej působit výše uvedenou dobu. Tento způsob aplikace zajistí stoprocentní čistotu bez zápachu.

IVASAN Spray je šetrný i k drobným savcům, ptákům a plazům, proto jej můžete bez obav použít k dezinfekci i v těchto chovech. Po krátkém působení přípravek z ošetřeného povrchu otřete, případně opláchněte a poté s ním může přijít do styku chované zvíře.

Balení: 500 ml

Dotaz na produkt

Máte dotaz k produktu?

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací