Omlouváme se za prodloužení omezeného provozu naší prodejny v Žebráku. E-shop funguje ve standardním provozu.
Výdej objednávek je v době: Po-Pá 7:00 - 16:00 a So 8:30 - 12:00  Více zde.
Menu
Domů Moderní chytrá farma pod kontrolou

Moderní chytrá farma pod kontrolou

Získejte dokonalý aktuální přehled nad všemi ohradami z jednoho místa.
Systém pro řízení, kontrolu a měření ohrad z centrální Gateway. Komunikace pomocí RF (radiové frekvence) technologií na vzdálenost až 30 km.                            
 


Jak to funguje

S centrální GATEWAY má uživatel přehledný přístup ke všem spárovaným zařízením na ohradách. Má možnost si pro každý ohradník nastavit úroveň alarmu, při kterém bude upozorněn o překročení nastavených limitů. Generátory je možné na dálku vypnout, zapnout nebo změnit výkon na 50% nebo 100% a nastavovat alarmy. 
  • RF generátor připojený na ohradu komunikuje s centrální GATEWAY na vzdálenost až 30 km, z té pak snadno nastavujete a kontrolujete hodnoty generátoru
  • Spárovaný Monitor MX na ohradě monitoruje nastavené napětí a v případě poklesu pošle signál do centrální GATEWAY, která spustí alarm. 

Ušetřete čas

Žádné další cesty po ohradách za hledáním problému. S centrální GATEWAY budete mít vždy aktuální informace o všech ohradách z jednoho místa. Při poklesu pod nastavenou hodnotu vás upozorní spuštěný alarm. Pomocí umístěného monitoru snadno identifikujete místo problému.
 

Nekompromisní výkon a snadné ovládání generátory DUO RF PDX

Kombinované zdroje pro elektrický ohradník s dálkovým ovládáním a výstupním výkonem až 7 J. Dálkové ovládání díky unikátní RF technologii můžete používat až do vzdálenosti 10 km. Tato technologie NEPOTŘEBUJE žádnou SIM kartu!

Dokonalý přehled z jednoho místa GATEWAY GW10

Na velkém přehledném LCD displeji s dotykovou plochou snadno nastavujete a kontrolujete jednotlivé ohrady. Máte přehled o všech připojených zařízeních a nastavených parametrech.

Zjistěte více o možnostech FENCE GATEWAY GW10.

 

Monitorujte a rozdělujte ohrady do více zón MONITOR MX10

Monitor MX10 měří parametry napětí na ohradě, limity můžete snadno nastavovat z centrální GATEWAY. Monitor umístěte na místa s častými problémy, rozdělujte ohradu do několika zón a získejte tak přehled nad jednotlivými částmi. Při vzniklém problému díky Monitoru snadno lokalizujete přesné místo. 

Zjistěte více o instalaci a možnostech zapojení Monitoru MX10.
 
 
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací