Omlouváme se za prodloužení omezeného provozu naší prodejny v Žebráku. E-shop funguje ve standardním provozu.
Výdej objednávek je v době: Po-Pá 7:00 - 16:00 a So 8:30 - 12:00  Více zde.
Menu
Domů Přírodní dezinfekce rukou

Přírodní dezinfekce rukou

AROMATERAPIE FAUNA přichází na trh s novými přírodními přípravky na dezinfekci a ošetřování rukou.

Přípravky jsou bez chemické konzervace, neobsahují tenzidy a díky svému přírodnímu složení vykazují vynikající biologickou odbouratelnost. Jedná se o mycí oleje pro hygienicky čisté ruce a lecitinové emulze pro okamžitou dezinfekci rukou.
 
V čem jsou speciální?
U těchto přípravků je zvýšený obsah éterických olejů s antimikrobiálními účinky, přitom jsou však pro pokožku šetrné a nenarušují ochranný kožní film.
 
Jak se používají?
Na mytí rukou stačí kápnout do dlaně malé množství mycího oleje, přidat trochu vody, ruce důkladně promnout a pak opláchnout.
Dezinfekční lecitinové emulze jsou díky svému balení ideální na cesty a se bez problémů vejdou do kabelky. Malé množství emulze se vetře do pokožky rukou a nechá působit. Již se neomývá! Pokožka zůstává pružná a vláčná.
 
Pro koho jsou určeny?
Široké využití mají u veterinářů, ošetřovatelů zvířat a chovatelů domácích mazlíčků. Jsou určeny pro každého, komu není vlastní hygiena lhostejná. Jsou šetrné i k dětské pokožce.
Vyberte si ze dvou příjemných vůní složených z přírodních složek a bez chemické konzervace.
 
Mycí olej HY-ALMNEEM s tymiánem a citrónem
Dezinfekční mycí olej pro péči o ruce při zvýšené hygienické zátěži. Obsahuje tymiánový éterický olej s širokým spektrem antimikrobiálních účinků, zároveň podporuje imunitu. Působí i proti salmonelám.  Skořicový éterický olej je další ze „všehoschopných“ éterických olejů, likviduje širokou škálu mikrobů, včetně plísní. Přípravek obsahuje i hřebíček, také jeden z nejvýkonnějších éterických olejů. Prostřednictvím laboratorního vyšetření byla potvrzena např. účinnost proti zlatému stafylokokovi i bakterii E. coli, která může způsobovat průjmy.
 
Mycí olej HY-CLEAN s pomerančem a saturejkou
pro péči o ruce při zvýšené hygienické zátěži. Pomeranč je známý pro své antiseptické, pročišťující, žlučopudné, posilující a osvěžující účinky. Saturejka je významná svým účinkem proti zlatému stafylokokovi, který může způsobovat hnisavé změny na kůži. Citrusové éterické oleje působí proti virům, bakteriím i plísním.

Použití mycích olejů: Používejte obdobně jako tekuté mýdlo. Několik kapek mycího oleje naneste do rukou a smíchejte s malým množstvím vody. Důkladně promněte a vzniklou emulzi pak opláchněte vodou.
 
Lecitinová emulze LECIALMNEEM s tymiánem a citrónem
pro péči o ruce při zvýšené hygienické zátěži bez použití vody. Praktické balení s dávkovačem je vhodné při cestování, pohodlně se vejde do kabelky. Emulze vytváří vrchní ochrannou vrstvu, lehce se vstřebává do pokožky a díky obsaženým éterickým olejům z čajovníku, tymiánu a skořice zvyšuje mikrobiální ochranu.
 
Lecitinová emulze LECICLEAN s pomerančem a saturejkou
pro péči o ruce při zvýšené hygienické zátěži bez použití vody. Můžeme ji použít i při obavě z nečistých rukou při cestování veřejnými dopravními prostředky, při práci s bankovkami atd.
Vytváří vrchní ochrannou vrstvu, lehce se vstřebává do pokožky a díky obsaženým éterickým olejům ze saturejky, pelargonie a hřebíčku zvyšuje mikrobiální ochranu. Citrusové éterické oleje působí proti virům, bakteriím i plísním.
 
Použití emulzí: Malé množství vetřete do pokožky rukou a nechte působit. Emulzi již neomývejte! Pokožka zůstává krásně pružná a vláčná.
 
Podrobnější účinky jednotlivých éterických olejů najdete zde.
 
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací